Anna gabinet masażu Kraków, Nowa Huta. Masaż klasyczny i relaksacyjny, masaż lodem i gorącymi kamieniami, masaż bambusami i bańką chińską oraz drenaż limfatyczny.

MASAŻ KLASYCZNY

Zwany też leczniczym - może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Działa przeciwbólowo, polepsza ukrwienie tkanek, reguluje napięcie i zwiększa elastyczność mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej. W czasie zabiegu odprężamy się i relaksujemy, napięcie i ból zostają zniesione. Regularnie stosowany, między innymi : polepsza samopoczucie, poprawia wygląd skóry, która jest lepiej odżywiona, zapobiega zanikom mięśniowym i przykurczom, przyspiesza usuwanie produktów przemiany mateii.

MASAŻ BAMBUSAMI

Bambus to roślina bardzo rzadko wywołująca reakcje alergiczne, bogata w krzem, ma właściwości bakteriobójcze, a równocześnie nie podrażnia skóry. Dzięki pocieraniu, rolowaniu i oklepywaniu tworzy się potencjał elektryczny. Nic więc dziwnego, że po takim masażu czujemy się wręcz naładowani energią. Masaż pałeczkami bambusowymi o różnej średnicy korzystnie wpływa na krążenie krwi i limfy. Usprawnia drenaż, regeneruje tkanki, likwiduje cellulit, doskonale modeluje sylwetkę. Masaż miotełkami bambusowymi poprawia krążenie w tkankach, działa liftingująco, pilingująco, stymulująco lub rozlużniająco - zależnie od tempa wykonywania masażu. Oba rodzaje masażu bambusowego rozlużniają głęboką warstwę tkanek, wspomagają odchudzanie, zmniejszają obrzęki (drenaż limfatyczny), są alternatywą dla bańki chińskiej w masażu antycellulitowym. Doskonały efekt modelujący sylwetkę daje połączenie masażu manualnego klasycznego z bambusami lub bańką. Masaż bambusowy na ciepłych olejkach przeniesie Cię w świat relaksu i pełnego odprężenia. Po zabiegu wyjdziesz od nas pełen energii i sił witalnych

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga usunąć toksyny z organizmu. Przyspiesza przemianę materii redukując tym samym nadmiar tkanki tłuszczowej. Najczęściej masaż bańkami w połączeniu z odpowiednią oliwką stosowany jest jako antycellulitowy, a także jako rodzaj masażu drenującego. Jednak przede wszystkim taki masaż uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wysiłku fizycznym. Masaż bańkami znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Przynosi pomoc w przypadku dolegliwości ze strony układów i narządów.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowego, nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Najskuteczniejszą i najbardziej przyjemną formą terapii jest relaks, osiągnięty przez prawidłowo wykonany masaż.

STOPY SPA

Zabieg przywracający lekkość, likwidujący zmęczenie, obrzęk, relaksujący. Idealny dla zmęczonych stóp, przynoszący ulgę całym nogom i całemu ciału. Jest to połączenie peelingu (cukrowy/solny/kawowy) z maską odżywczą i przede wszystkim profesjonalnym masażem. Korzyści z takiego zabiegu: kosmetyczne, lecznicze, relaksacyjne.

MASAŻE POPRAWIAJĄCE KONDYCJĘ SKÓRY

DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB
POD WZGLĘDEM TECHNIKI I CZASU
Ujędrniające, antycellulitowe, wyszczuplające. Każdy z nas jest inny, ma inną skórę i inny tryb życia .To wszystko wpływa na ogólną kondycję i stan skóry, tkanki podskórnej i tkanki tłuszczowej. Dobierzemy techniki zabiegów masażu do indywidualnych potrzeb kobiet, aby uzyskać jak najbardziej pożądane i zadowalające efekty. Serdecznie zapraszamy.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, chłonnych. Stosowany po wybranych zabiegach chirurgicznych, stomatologicznych, pourazowo oraz w kosmetyce. Wspomaga terapię antycellulitową. Tempo masażu jest bardzo wolne a wykorzystywane techniki są płynnie i niezwykle delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet kilka razy dziennie.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Wkrótce więcej szczegółów na temat tego masażu.

PODCZERWIEŃ - naświetlanie lampą

Wkrótce więcej szczegółów o podczerwieni.

MASAŻ LODEM

Masaż ten wykorzystuje energie: cieplną i mechaniczną, ma szerokie zastosowanie w zespołach przeciążeniowych układu kostno-stawowego, bolesnych napięciach mięśni, redukuje kwas mlekowy. Poprawia funkcję stawu, zmniejsza bóle kolan. Jest wykorzystywany przed stretchingiem w celu rozluźnienia mięśni. Stymuluje zakończenia nerwów czuciowych. Rozbija grudki tłuszczu pomagając redukować cellulit. Zapobiega wiotczeniu skóry ponieważ wzmacnia włókna kolagenowe. Wskazany nawet przy drobnych żylakach (tzw. pajączkach). Zabieg wykonuje się na wybranej części ciała, trwa 20 minut.


W Gabinecie Masażu "Anna", Kraków, Nowa Huta,
pomożemy Ci wydobyć piękno i młodość z Twojego ciała.
UWAGA !
W Gabinecie Masażu "Anna" żaden z wykonywanych zabiegów
nie jest masażem erotycznym ani nie zawiera jego elementów !
Masaż całego ciała nie obejmuje okolic intymnych.

Serdecznie zapraszam na masaże
Kraków, Nowa Huta, Osiedle Na Skarpie 27 pok. 213
pierwsza klatka, pierwsze piętro.

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt
telefoniczny 600 826 603, sms lub e-mail.

Masaż relaksacyjny, Kraków, Nowa Huta.

Masaż klasyczny, Kraków, Nowa Huta.

Masaż stóp w Gabinecie Anna Kraków Nowa Huta.

Masaż bambusami w Gabinecie Anna Kraków Nowa Huta.

Masaż bańką chińską w Gabinecie Anna Kraków Nowa Huta.

Drenaż limfatyczny, Kraków, Nowa Huta.

Drenaż limfatyczny, Kraków, Nowa Huta.

Drenaż limfatyczny, Kraków, Nowa Huta.

Drenaż limfatyczny, Kraków, Nowa Huta.

NOCLEGI NA ROZTOCZU ULIK - MIÓD PSZCZELI KOBIECE SESJE FOTOGRAFICZNE
Copyright © 2013-2018 Gabinet Masażu Anna.
Fotografie i projekt strony Śliczniak & Świrszcz. Wszelkie prawa zastrzeżone.